Черевики

Черевики
7721.6000 11772.0000 UAH
Фільтр

Товари з 1 по 12 із 123 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 11
Фільтр

Товари з 1 по 12 із 123 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 11

Теплі жіночі черевики є невід'ємною частиною гардеробу будь-якої дівчини. Це легко пояснити їх практичністю і універсальністю. Таке взуття дуже просто обіграти навіть в складному образі, так як вам буде з чого вибрати з широкої різноманітності моделей.

Прообразом сучасних черевик, які в першу чергу виконують захисну функцію, були обмотані навколо стопи шкури тварин. Якщо ж говорити про суто жіночих моделях, то вони почали з'являтися вже набагато пізніше. Виготовлялися зі шкіри, дерева та інших міцних матеріалів. Жінки благородного походження або дружини заможних торговців могли дозволити собі носити пари, прикрашені хутром і пряжками з дорогоцінних металів.

В 18 столітті в ужиток почали вводити шнурівку. Вона сприяла надійному закріпленню стопи в черевику. Такий варіант жіночих черевичків було актуальним аж до початку 20 століття. Потім же мода стала змінюватися кожне десятиліття і привносити в розвиток жіночих черевиків свою лепту.

Які бувають черевики

Нині для жінки актуальна проблема скоріше не “Нічого надіти!”, а "Занадто багато варіантів, які можна надіти!” Це стосується і черевиків. Здавалося б, що може бути простіше. Але виробники пропонують вибрати як мінімум з 5 варіантів осіннього взуття, які мають свої відмінні функціональні та стильові особливості.

В каталозі на Galante ви зустрінете такі моделі:

  • черевики челсі;
  • черевики Dr. Martens;
  • черевики оксфорди;
  • черевики Дезерт;
  • черевики лофери;
  • черевики Блюхера.

Кожен з цих видів заслуговує на особливу увагу. Більшість з них перекочувало в жіночий гардероб з чоловічого. Але це не робить такі черевики менш комплементарними з образами прекрасної половини людства.

Жіночі черевики челсі отримали назву завдяки своїм першим популяризаторам - стильним денді в 60-х роках з міста Челсі. Їх відмінною рисою вважається гумка, яка фіксує ногу і позбавляє від потреби постійно їх шнурувати. Носок у них трохи витягнутий і закруглений. Спочатку вони випускалися в універсальному чорному кольорі, тепер же їх можна зустріти навіть в абсолютно божевільних кольорах, на зразок білого або малинового кольору.

Жіночі черевики Мартінс були створені відразу після Другої світової війни, як альтернатива жорсткої і незручною армійського взуття. У 60-х роках вони увійшли в масовий вжиток. Їх купували поліцейські, листоноші, заводські робітники і т. Д. Це взуття дійсної дуже нагадує масивні армійські черевики. У них щільна товста підошва, яка не піддається впливу вологи, солей або масла, зручна і просто шкіра. Зараз покупці можуть придбати черевики зі шнурівкою будь-якої висоти, з прострочкою підошви і шнурками різного кольору.

Жіночі черевики оксфорди правильніше буде назвати напівчеревиками, адже їх класичні варіанти йдуть нижче щиколотки. Відрізнити оксфорди від інших черевиків можна по шнурівці: вона у них закрита. Точну дату появи перших сучасних oxford shoes назвати важко. Але відомо, що все почалося з чоловічих черевиків початку 19 століття, які тоді були набагато вище сучасних оксфордів і застібалися на гудзики.

Жіночі черевики Дезерт також з'явилися під час війни і активно використовувалися військовими. Зручна висота по щиколотку і пара отворів для шнурків з боків виділяють їх серед інших моделей. Вони можуть бути виготовлені із замші або шкіри, мати хутряну окантовку або кольорову декоративну строчку. Часто зустрічаються моделі на танкетці або стійкому каблуці.

Жіночі черевики лофери свою назву отримали від англійського слова, яке перекладається, як “ледар”. Їх часто носили моряки, які повернувшись з плавання, вели розгульний спосіб життя. З 60-х років Одрі Хепберн і Грейс Келлі ввели їх в свій гардероб, а згодом модний будинок Гуччі додав в них останній штрих - впізнавану усіма сьогодні пряжку.

Жіночі черевики Блюхера - так називають той різновид дербі, в яких берци (частина з отворами для шнурівки) пришиті зверху союзкі і задника. Перші Блюхера були виготовлені для піхотинців за задумом офіцера Блюхера. Саме він придумав систему подвійних шкіряних клапанів з боків, який з часом перетворилися в сучасні берци.